ohňová show, ohnivá show, světelná show, fire show, light show
Synové bouře
Kudy z nudy Facebook

Bouřlivé Taškařice 5
Dobití Paříše
Rádi bychom vás pozvali na již 5 ročník naší akce Bouřlivé Taškařice. Aneb bitevní pohádka s historickým nádechem, podle možná reálných událostí. Přijďte s rodinou a přáteli a připravte se na odpoledne plné pohádkové radosti a dobrodružství!

Místo:Sázavka u světlé nad Sázavou, bývalé fotbalové hřiště, kde se setkáme se světem pohádek!

Naše Pohádková Bitva nebude jen o boji mezi dobrem a zlem – připravili jsme pro vás i bohatý doprovodný program, který vás zaručeně dostane do pohádkové nálady!

Co můžete očekávat?

Epické Bitvy: Nenechte si ujít vzrušující souboje mezi hrdiny a Vikingy.

Kouzelné Show: Úžasné vystoupení lidí, kteří vás zavedou do světa magie, alchymie a ohně

Pohádkové Dílny: Kreativní aktivity pro malé i velké – vytvořte si vlastní pohádkové umění!

Divoký koncert: Metalová novinka Torrax, písničkář Vinc nebo rocková legenda Metanoon? Ano to vše zažijete v jeden večer.


Synové Bouře

Princezna na útěku


Vítejte na Pohádkové bitvě, nezapomenutelném zážitku plném dobrodružství a kouzel! Připravte se na jedinečné divadelní vystoupení, které vás vtáhne do fantastického světa příběhů. Zažijte dvě velkolepé bitvy, z nichž jedna se odehraje za šera, což dodá celé události zvláštní kouzlo. Ale to není vše! Naši talentovaní hudebníci z kapely Metanoon vás provedou melodiemi plnými emocí a dobrodružství, které budou ladit s atmosférou akce. A poté se nechte unést ohnivou show skupiny Synové Bouře, která vám předvede fascinující a dráždivé umění ohně. Pohádková bitva je událostí, kterou si nenecháte ujít! Přijďte si užít nezapomenutelný den plný zábavy a magie, který osloví každého návštěvníka, od malých do velkých. Jsme připraveni vás uvítat do našeho světa pohádek a dobrodružství!
Vyhledávání